הכוון תעסוקתי לצעירים - הכנה לעולם העבודה  

  תאריכים:   |    כמות מפגשים: 8 מפגשים קבוצתיים   


  מידע כללי

מעוניין לבחור מסלול לימודים? מעוניין לתכנן בחוכמה את צעדיך הראשונים בעולם העבודה? לפתח כישורים ויכולות שיאפשרו לך להשתלב, להתמיד ולהתקדם?
תכנון והכוונה תעסוקתית יחד עם אנשי מקצוע, בשילוב כוח הקבוצה, עשויים לסייע לך לתכנן את הדרך בחוכמה וביעילות, לרכוש כלים ולצאת בביטחון לדרך .
עולם התעסוקה הפך דינאמי ומורכב, ריבוי האפשרויות ורף הדרישות הגבוה מצריך התייעצות, הכוונה ומיקוד. בתהליך מובנה ומקצועי נסייע לך לדייק ולעצב את הכיוון תעסוקתי שמתאים לך, להכיר את עולם העבודה במציאות החיים של שנת 2019 ולפתח מיומנויות פרקטיות להשתלבות מוצלחת לאורך זמן בשוק עבודה דינמי, לתכנן מסלול קריירה והתפתחות מקצועית דרכם תזכה לממש את הפוטנציאל הגלום בך    מטרת הקורס


 ייעוץ, הכוונה מקצועית והקניית כלים יעיליים ומעשיים לבחירת מסלול לימודים,לצעדים ראשונים בבניית קריירה ותכנון מסלול התפתחות מקצועית. 

   נושאי לימוד

  • אבחון מעמיק של הכישורים והנטיות התעסוקתיות האישיות שלך החשובים לבחירה הלימודית והתעסוקתית 
  • זיהוי חוזקות, יכולות אישיות, כוחות ומשאבים תומכים בתהליך 
  • סיוע בביצוע תהליך אינטגרציה בין שיקולים וצרכים אישיים לבין הזדמנויות וצורות העסקה חדשות וכלים לקבלת החלטות בשוק העבודה המשתנה 
  • דיוק החזון המקצועי ובניית תכנית אישית להשגת המטרה התעסוקתית 
  • מיתוג עצמי- עקרונות וכלים לכתיבת קורות חיים, הכוונה לראיונות עבודה פרונטליים ודיגיטליים, והכנה למרכזי הערכה
  • רישות ופרקטיקות לחיפוש עבודה 
  • חיזוק מיומנווית רכות התומכות את הבחירה המקצועית ומסייעות להשתלבות מוצלחת בעולם הדינאמי (תקשורת בין אישית וניהול קונפליקטים בעולם העבודה, התמודדות עם שינויים בדרך למטרה והתמודדות עם לחץ, חשיבה יצירתית ופתרון בעיות, ניהול זמן ועוד)

    קהל יעד

הקורס מיועד לקהל הצעיר שבתחילת דרכו המקצועית ומעוניין לבחון מהו הכיוון תעסוקתי המתאים ביותר ליכולותיו האישיות, לכל אלו שעדיין לא יודעים או מתלבטים מה כיוון הלימודים המתאים להם וכיצד לתכנן ביעילות ובחכמה את הצעדים הראשונים ואת מסלול ההתפתחות המקצועית שלהם

  להרשמה ובירורים


  מתכונת הקורס

הקורס מועבר על ידי מאמנים תעסוקתיים מהשורה הראשונה, בעלי ניסיון עשיר בהנחיית קבוצות להכוון תעסוקתי לבחירת מקצוע ופיתוח קריירה מוצלחת, בהתאמה לאתגרים ולהזדמנויות של עולם העבודה המשתנה.

הקורס כולל: 

8 מפגשים קבוצתיים, 5 שעות למפגש.תעודה מטעם ALD

לבוגרי הקורס תוענק תעודה
מטעם ALD

טואול - בניית אתרים