פרויקט הדרכות במסגרת בית הספר לאיכות ומצוינות ארגונית בצה"ל


מערך ההדרכה של בית הספר כולל עשרות קורסים, סדנאות, סדרות חינוך, סמינרים וימי עיון לאלפי משתלמים מדי שנה ובפריסה ארצית, כמו גם לאוכלוסיות בדרגים השונים (בכיר/זוטר) ברמות השונות ומכלל חילות צה"ל. חלקן של ההדרכות מבוצע בבסיסים שונים ברחבי הארץ (קהל יעד: קצונה בכירה, קצונה זוטרה, נגדים וחוגרים על כל דרגותיהם ומגוון תפקידיהם).

בין ההכשרות והקורסים המועברים: קורסים והכשרות בתחומי הניהול, המנהיגות, מעברי קריירה, כניסה לתפקיד, הכנה לאזרחות, מיומנויות מתן שירות, עבודת צוות, תקשורת בינאישית, פתרון בעיות וקבלת החלטות, חניכת פקודים, הנעת עובדים, פיתוח מיומנויות למידה, התמודדות עם מצבי לחץ ושחיקה, ניהול השירות ועוד.

הקורסים מועברים במתכונת דיונים ומלווים במצגות וביצוע סימולציות, הלקוחות מעולם התוכן של המשתתפים. נעשה שימוש בעזרים שונים כגון: הקרנת סרטונים ותרגול מצבים שונים, תוך התאמה לתפקידים השונים של המשתתפים.

הפרויקט מלווה בבקרה צמודה המבוצעת הן על ידי חברת ALD והן ע"י שלטונות הצבא. לכל הפעילויות מועברים משובים, הזוכים לציונים גבוהים ביותר. שביעות רצון המשתתפים גבוהה ומספר המשתתפים בהדרכות עולה מדי שנה.טואול - בניית אתרים